6 نوامبر , 2018

آغاز ثبت نام جامعه ورزش صومعه سرا در سامانه مبین

به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان صومعه سرا، رئیس اداره ورزش و جوانان صومعه سرا گفت: سامانه مبین وزارت ورزش و جوانان به عنوان پایگاه جامع ملی اطلاعات سرمایه انسانی ورزش به منظور ثبت اطلاعات جامعه ورزش اعم از ورزشکاران، پیشکسوتان، داوران و مربیان راه اندازی شده است.

جمشید رستگار گفت: این سامانه همچنین برای دستیابی به آمار و اطلاعات دقیق، به روز و مطمئن و استانداردسازی در تجمیع داده های اختصاصی ورزش کشور به کار برده می شود.

وی افزود: جامعه ورزش صومعه سرا با در دست داشتن یک قطعه عکس پرسنلی و اصل مدارک مربیگری و داوری و حکم های ورزشی ملی و بین المللی به کارشناس مربوطه در اداره ورزش و جوانان صومعه سرا مراجعه نمایند و به صورت رایگان در سامانه مبین ثبت نام انجام شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان صومعه سرا گفت با توجه به صورتجلسه اداره کل ورزش و جوانان گیلان در صورت عدم ثبت مشخصات در سامانه مذکور از اعزام تیم ها و حضور مربیان، ورزشکاران و داوران در مسابقات داخلی و بین المللی ممانعت به عمل خواهد آمد.

 http://s8.picofile.com/file/8341962218/%D8%A7%D8%B7%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87_%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87_%D9%85%D8%A8%DB%8C%D9%86.jpg

#اداره_ورزش_و_جوانان_صومعه_سرا

Sapp.ir/varzesh_javanan_somesara

http://sportsowmesara.com

@varzesh_javanan_somesara

درباره نویسنده: modir

مشاهده تمامی پست های

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نه - = 7