23 ژوئن , 2018

شرح برنامه های متنوع اوقات فراغت در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان صومعه سرا

به گزارش  روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان صومعه سرا، دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان صومعه سرا با محوریت اوقات فراغت صبح امروز 31 خرداد 97 در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

پس از تلاوت قرآن کریم، رئیس اداره ورزش و جوانان صومعه سرا ضمن خیرمقدم گفت با توجه در فرا رسیدن تعطیلات تابستانی و دغدغه اصلی خانواده ها برای غنی سازی اوقات فراغت فرزندانشان لازم است که همه دستگاه های اجرایی تمام تلاش خود را انجام دهند.

جمشید رستگار گفت با توجه به تاکید وزارت ورزش و جوانان در خصوص راه اندازی خانه جوان در شهرستان و داشتن ظرفیت های موجود لازم است توجه ویژه ای انجام شود تا هر چه سریع تر خانه  جوان صومعه سرا آماده و در اختیار جوانان و سمن ها برای بهره برداری قرار گیرد.

فرماندار صومعه سرا گفت باید برنامه ریزی برنامه ها برای جوانان در همه زمینه ها و ابعاد فرهنگی، علمی، ورزشی، هنری و اعتقادی توجه شود.

علی فتح اللهی گفت باید توجه ویژه به ارتقا تفکر و اذهان جوانان جهت آماده سازی مسئولیت پذیری آنان شود زیرا عدم توجه به رشد تفکرات سبب به انحراف کشیدن جوانان می شود.

وی گفت مسئولین اجرایی شهرستان باید بازخوردها و اثرگذاری برنامه های اوقات فراغت را بررسی کنند و تفکرات فرهنگی و مذهبی را نیز در جریان رقابت ها در نظر بگیرند.

فرماندار صومعه سرا گفت دستگاه های اجرایی شهرستان بیشتر تلاش خود را جهت برگزاری برنامه های شاد، جذاب، فراگیر و متنوع جهت بالا رفتن سطح امید و نشاط جامعه قرار دهند.

درباره نویسنده: modir

مشاهده تمامی پست های

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 7 = سیزده