31 می , 2018

به گزارش  روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان صومعه سرا، همزمان با میلاد امام حسن مجتبی کریم اهل بیت علیه السلام، مراسم تجلیل از بانوان بسکتبالیست صومعه سرا 10 خرداد در دفتر فرمانداری شهرستان برگزار شد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک موفقیت های بانوان صومعه سرا در مسابقات مختلف بسکتبال گفت همواره تلاش ما بر این است که فعالیت قشر جوان به خصوص بانوان را تسهیل کنیم.

سیدکاظم دلخوش افزود در جهت توسعه و پیشرفت ورزش بانوان به خصوص بسکتبال در شهرستان از همه ظرفیت های شهرستان و استان استفاده خواهیم کرد تا شاهد درخشش بانوان صومعه سرا در میادین ملی و بین المللی در سال های آتی باشیم.

فرماندار صومعه سرا هم ضمن تبریک نائب قهرمانی بانوان بسکتبالیست در لیگ گیلان گفت لازمه رشد و پیشرفت در هر کاری اراده و پشتکار می باشد که بانوان ایرانی به خوبی دارای این ارزش های والا در عرصه های مختلف فرهنگی، ورزشی، علمی و غیره هستند.

علی فتح اللهی گفت این موفقیت های حاصله بانوان شهرستان امیدبخش این است که در آینده شاهد موفقیت های این عزیران در سطوح بالاتر باشیم و از همه امکانات موجود جهت حمایت از این تیم استفاده می کنیم.

وی گفت با صحبت های انجام شده با هیات بسکتبال شهرستان و مربی بانوان و مساعدت نماینده محترم زمینه حضور تیم بانوان در مسابقات کشوری را فراهم می کنیم.

در پایان جلسه از سودا شیدایی،مریم اسدالله زاده،زهرا عبرتی،نرجس چراغی،مژده حسین زاده،ملیکا شادمان،سبا یوسفی آزاد،فاطمه ادهم،مائده عاشورزاده،مهسا حسینی،کیانا کاظمیان،شقایق معینی نژاد،مبینا مسیبی،مهدیه موسی پور و کمند کاظمیان بازیکنان تیم صومعه سرا و شادی عادلی سرمربی ،مائده پورآب کمک مربی  و مهرآسا رهنما سرپرست نائب قهرمان لیگ بسکتبال بانوان گیلان جام شهدای سانچی با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.

 20180531_101310_HDR 20180531_101325_HDR 20180531_101408_HDR

#اداره_ورزش_و_جوانان_صومعه_سرا

Sapp.ir/varzesh_javanan_somesara

eitaa.com/varzesh_javanan_somesara

http://sportsowmesara.com

درباره نویسنده: modir

مشاهده تمامی پست های

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 + چهار =