24 فوریه , 2018

💐تجلیل از 160 برگزیده اولین المپیاد ورزش همگانی صومعه سرا

 

💐اولین المپیاد ورزش همگانی دهه فجر صومعه سرا با برگزاری 12 رشته در بخش آقایان و بانوان در دهه فجر برگزار شد.

🔸اختتامیه اولین المپیاد ورزش همگانی دهه فجر 3 اسفند 96 در سالن شهدای صومعه سرا برگزار شد.

🔸رئیس اداره ورزش و جوانان صومعه سرا ضمن خیرمقدم به برگزیدگان المپیاد و مهیمانان حاضر گفت هدف از برگزاری المپیاد ورزش همگانی ایجاد شور و نشاط و مشارکت عموم مردم در برنامه های ورزشی و ارتقاء شادی و سلامت جامعه است.

🔸جمشید رستگار افزود جامعه ورزش صومعه سرا با توجه به قشر عظیم جوان شهرستان در نظر دارد در ماه جاری برنامه های باشکوه و جذابی چون ورزش همگانی صبحگاهی و شامگاهی را با مشارکت عموم مردم برگزار کند.

🔸وی افزود پیاده روی بزرگ خانوادگی در 18 اسفند، سالروز میلاد حضرت فاطمه سلام الله علیها از دیگر برنامه های پیش روی ورزش همگانی صومعه سرا است.

🔸اجرای برنامه های نمایشی اسکیت، روپایی ، طناب زنی و موسیقی سنتی از دیگر بخش های مراسم بود.

🔸در پایان مراسم از 160 نفر از برگزیدگان رشته های المپیاد با حضور مسئولین استانی و شهرستان با اهدای مدال و حکم تجلیل شد.

🔸یادآور می شود بیش از 400 نفر از آقایان و بانوان صومعه سرا در رشته های دارت، شوت بسکتبال ،طناب زنی ، والیبال 3 نفره ،طناب کشی ،داژبال،هفت سنگ ،روپایی و پنالتی هدفمند این المپیاد شرکت کردند.

20180222_103647_HDR 20180222_103710_HDR 20180222_103740_HDR 20180222_103805_HDR 20180222_103824_HDR 20180222_105534_HDR 20180222_105829_HDR 20180222_105855_HDR 20180222_110014_HDR 20180222_110134_HDR 20180222_110537_HDR 20180222_110616_HDR 20180222_110704_HDR 20180222_110738_HDR 20180222_110747_HDR 20180222_110849_HDR 20180222_111158_HDR 20180222_112726_HDR 20180222_113940_HDR 20180222_114850_HDR 20180222_115036_HDR 20180222_115357_HDR 20180222_120145_HDR

 

طناب کشی آقایان

مقام اول: امیرحسین علی اکبری- علیرضا جعفری- حسنی پور- جعفر جاهدی- علیرضا جفابین- علی جفابین- عباس شیعه نژاد- امیرحسین عباس نژاد

مقام دوم: محمدعلی لادمخی- میعاد لادمخی- حسن فرهادی- آرمان کشاورز- مهرشاد نورالهی- حمیدرضا ابراهیمی- مهدی جلالی- محمدحسین دلدار

مقام سوم: حسن رضایی- مهدی مرادی- علیرضا آزادی- علیرضا آقاجانپور- علی شومال- شایان میرزا زاده – علی میرزا زاده- فرهاد روشن ضمیر

 

روپایی آقایان

مقام اول: مهدی رمضانی

مقام دوم: یاسین موسویان

مقام سوم: جواد تجربه کار

 

پنالتی هدفمند آقایان

مقام اول: ابوالفضل زارع

مقام دوم: روزبه حدادی

مقام سوم: امیرحسین محسن پور

 

طناب زنی آقایان

مقام اول: مهدی حسین پور

مقام دوم: آرشام مظفریان

مقام سوم: بنیامین رضازاده

 

مقام اول تیمی: سبحان رضا صفت- ابوالفضل محبی – رامتین مهدی پور

 

والیبال 3 نفره آقایان

مقام اول: پدرام  برشنورد  -عرفان  اسدی -محمدجواد انتظاری -سبحان سعادت زاده -علی  هوشمند -رضا ارشدی

مقام دوم : شاهرخ غلامزاده -رضا عذرجو -حماد محسنی -عماد یوسفی نیا -امیرحسین یوسفی نیا  -مجتبی اصغری

مقام سوم: سجاد اندازه دار -مهدی   شاکر -سپهر   شاملو -شایان  عزیزی -کیوان  هدایتی -امیرعلی صداقت

 

دارت بانوان

مقام اول مونس مرادی

مقام دوم کبری ابیضی

مقام سوم پریسا توکلی

 

شوت بسکتبال بانوان

مقام اول : سودا شیدایی – مهدیه موسی پور -کمند کاظمیان

 

طناب زنی بانوان

مقام اول:  نرگس آزاد

مقام دوم : هدیه مهماندوست – فمهدیس عیسی بنی یعقوب

مقام سوم: نیایش رنجکش

تیمی:

مقام اول: هفده شهریور الف (حنانه دوستی زاده -کیانا غفوری – مونا بابایی)

مقام دوم: هفده شهریور ج (زهرا حسین پور- غزل حسین زاده – عسل آفرین زاد)

مقام سوم : هفده شهریور ب (زهرا روزدار- زهرا آگاه- زهرا حسین زاده)

 

والیبال 3 نفره بانوان

مقام اول: فاطمه سیدزاده-هنگامه پاینده  -مستانه احمدی  -تارا قربانی  -حدیث علیزاده  -صبا صمدی

مقام دوم : مهدیه ولیزاده  -آیناز حاکمی  -طلایه احمدی  -صدف وفایی  -تارا سلطانی  -فاطمه مقدس

مقام سوم: سونیا میرعرب رحمان   -هانیه بخشی زاده  -حدیث حیدری  -فاطمه شکورنیا  -آیدا  لطیف زاده  -مبینا محسنی

 

طناب کشی بانوان

مقام اول: سالن شهدا(مربی خانم وکیلی)

مریم محمدی- مهرناز مقدم- رقیه عباسی- سمیرا صفری- شهره صداقت- سهیلا روحی- سیمین سادات حسینی

مقام دوم: باشگاه حجاب( مربی خانم کامران)

فاطمه موقر- حاجیه هنرمند- فیروزه رجایی- رویا خسروی- زینب کاظمی- فاطمه بصاری- مرمر رنجبر- خدیجه حجازی

مقام سوم: باشگاه نوخاله (مربی خانم رضاپور)

زینب روان بد- ناهید عباسی- زهرا رحمانی- سحر لطفی- سهیلا معتمدی- ناهید میرزایی- زهرا افسردل

 

داژبال (وسطی) بانوان

مقام اول: سالن شهدا (مربی خانم وکیلی)

سهیلا روحی- سمیرا صفری- رقیه عباسی- محدثه عزیزی- شهره صداقت – سیمین سادات حسینی

 

مقام دوم: باشگاه مهربان (خانم آقایی)

معصومه سیرتی- سمیه نصراله زاده- ندا علی نیا- عاطفه کشاورز- سرور محمدزاده- لیدا شیرمحمدی- پریسا توکلی- لیدا کمالی

 

مقام سوم: سالن حجاب( مربی خانم کامران)

مرمر رنجبر- مژگان سندی- رویا خسروی- فیروزه رجایی- فاطمه موقر- کبری نصراله زاده- سامره فاتحی- فاطمه انامی

 

 

هفت سنگ بانوان

مقام اول: ژاله سبحانی – فریده فرخنده – آمنه سروری خواه – آزاده غلام نژاد – مینا حقی – بهناز نیکی

مقام دوم: سمیه یادگاری- نوا علی نیا- سمیه نصراله زاده- پریسا توکلی- لیلا کمالی – شهربانو باقری

مقام سوم: مهتاب شفیعی- سرور محمدزاده – لیلا شیرمحمدی- محدثه زارع – بنفشه صف شکن – نصیبه محمدی

مقام سوم: هاجر کاظمی – زینب ربیعی – سارا علیزاده- سمانه آقازاده – نغمه قلی زاده – نفیسه قلی زاده

 

📲 اداره ورزش و جوانان صومعه سرا

@varzesh_javanan_somesara

درباره نویسنده: modir

مشاهده تمامی پست های

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 - پنج =