18 ژانویه , 2018

به گزارش  روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان صومعه سرا، پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان صومعه سرا با محوریت اشتغال و ازدواج 17 دی 96 در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

پس از تلاوت قرآن کریم، رئیس اداره ورزش و جوانان صومعه سرا ضمن خیرمقدم از دستگاه های اجرایی خواست به مقوله اشتغال و ازدواج جوانان توجه ویژه داشته باشند و آن را در راس برنامه های خود قرار دهند.

در ادامه جلسه معاون فرماندار صومعه سرا ضمن تقدیر از تلاش های دستگاه های اجرایی شهرستان در زمینه اشتغال و ازدواج گفت همواره در نظام جمهوری اسلامی ایران به جوانان به عنوان سرمایه های بالقوه نظام توجه ویژه شده است و علارقم تمام مشکلات نظام در زمان جنگ تحمیلی و تحریم های متعدد توسط دشمنان تلاش در جهت حل مشکلات متوقف نشده است.

اولیایی گفت فراهم کردن آموزش نسل جوان در حوزه صنعت و کشاورزی و ایجاد فرهنگ مناسب اشتغال و ازدواج کمک می کند تا مشکلات بیکاری و ازدواج در شهرستان رفع شود.

در بخش پایانی جلسه روسای ادارات عملکرد خود در حوزه ازدواج و اشتغال را بیان کردند که کاهش 19 درصدی طلاق نسبت به سال گذشته و پرداخت بیش از 700 مورد تسهیلات ازدواج و اشتغال در 9 ماهه 96 از اهم کارهای انجام شده است.

پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان ازدواج و اشتغال 961017 (2) پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان ازدواج و اشتغال 961017 (4) پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان ازدواج و اشتغال 961017 (5) پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان ازدواج و اشتغال 961017 (6)

درباره نویسنده: modir

مشاهده تمامی پست های

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


- یک = 7